![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-12/49005349_369413470474434_4951544259414065152_o.jpg?itok=yIu6FX6y)
Серед подяк, які вручав енергетикам міський голова Анатолій Боллашев, - подяка за вагому підтримку та розуміння у розбудові Новодністровська генеральному директору ПрАТ «Укргідроенерго» Ігорю Сироті - Почесному жителю нашого міста енергетиків.
Також за активність у громадському житті Новодністровська подяку отримав колектив філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС». До професійного свята Профспілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості України за плідну працю і високий професіоналізм відзначила подякою заступника директора з загальних питань Дністровської ГАЕС Василя Дейнеко.
Крім того, у ці святкові дні, Всеукраїнське об’єднання «Країна» відзначила директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василя Суботу медаллю Богдана Хмельницького, а заступника директора Василя Дейнеко - медаллю Гетьмана Мазепи. До Дня енергетика Федерація професійних спілок України також відзначила Василя Суботу почесним знаком «За розвиток соціального партнернства».
Вітаємо енергетиків із почесними нагородами!
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 83