08-05-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-05/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%96%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%83.jpg?itok=U6llhB0q)
8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення.
У цей день прийнято вшановувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу в Другій світовій війні.
День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про жахливі наслідки військових конфліктів і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.
Ми схиляємо голови перед подвигом наших героїв, перед тими, хто ціною свого життя, виявляючи героїзм, мужність та відвагу, захищав і продовжує захищати рідну землю.
Пам’ятаємо. Перемагаємо.
Прес-служба Укргідроенерго
- 135