![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_1.jpg?itok=RQO62Rkt)
Згідно з меморандумом сторони реалізують субпроект «Дністровський кластер» в рамках проекту «Трансфер сучасних європейських технологій для гідроенергетики України».
У події взяли участь Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота, Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев, Голова правління ГО «Центр регіонального розвитку» Юрій Царук.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0425.jpg)
Під час зустрічі сторони домовились про такі напрями співробітництва:
«Розробка та втілення навчально-виховних та інформаційних програм, курсів і проектів, спрямованих на громадянську освіту та поінформованість; проведення спільних семінарів, тренінгів, лекцій та конференцій щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи в регіонах України; консультування з метою вироблення узгоджених позицій щодо розв’язання найбільш гострих та актуальних проблем у сфері гідроенергетики, обмін досвідом, налагодження міжнародного партнерства; створення візит-центру, демонстраційного містечка, центру інвестиційних технологій та прогресу в сфері гідроенергетики в місті Новодністровськ».
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0456.jpg)
Реалізація проекту планується до 2026 року.
- 19