![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-05/%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA1.jpg?itok=wfsnbZi1)
Щоденно Укргідроенерго на добових аукціонах з доступу до міждержавних мереж здійснює купівлю пропускної спроможності відповідно до добового графіку продажу електричної енергії узгодженого з АТ «ENERGOCOM» та ДП «Moldelectrica» (Системний оператор Молдови).
Компанія продає електричну енергію відповідно до нерівномірного добового графіку, забезпечуючи покриття пікового споживання та необхідних обсягів для енергосистеми Молодови. Генеруючих потужностей Укргідроенерго вистачить і на забезпечення енергосистеми України і на експорт. Наразі здійснюються своєрідні тестові поставки для відпрацювання взаємодії з молдавськими партнерами.
«Варто зазначити, що за рахунок експорту Укргідроенерго забезпечує надходження коштів в НЕК «Укренерго» за надання послуги з передачі електричної енергії, а також продаж частини надлишкової електричної енергії в період весняного водопілля», - зауважив генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.
Нагадаємо, синхронізація європейської та української енергомереж відкриває перед Укргідроенерго значні експортні можливості.
Пресслужба УГЕ
Читайте також:
Ігор Сирота: "Укргідроенерго має намір експортувати електроенергію до Європи"
- 378