10-11-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/23469317_2015576562019923_1826793275_o_756.jpg?itok=RZKD9Xx9)
10 листопада Дністровську ГАЕС відвідала делегація викладачів Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне та фахівці в галузі освіти й науки республіки Польща, викладачі кафедри будівельної інженерії Варшавського університету.
Гості з цікавістю оглянули головний щит управління, машинний зал, ознайомились із обсягами робіт із оглядового майданчика та величчю рукотворної водойми.
![](/sites/default/files/inline-images/23516014_2015576555353257_439280425_o.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/23468301_2014657132111866_47362473_o.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично проводить екскурсії на територіях ГЕС та ГАЕС задля збільшення обізнаності населення про роботу станцій та їх впливу на навколишнє середовище.
Відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 45