Все буде Україна!

В Укргідроенерго відзначили 30-ту річницю Незалежності України

В Укргідроенерго відзначили 30-ту річницю Незалежності України

20-08-2021
З нагоди святкування Дня Незалежності України в Укргідроенерго відбулись урочистості.

Варто зазначити, що цьогоріч вітання та святкування відбулися за скороченою програмою з дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних вимог. На усіх станціях та в апараті управління керівники напрямків та структурних підрозділів привітали колег у мікроколективах.

Подяками міністерства енергетики України співробітників було відзначено за вагомий особистий внеску розвиток енергетики країни, багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення 30-річчя України.

Також компанія нагородила співробітників нагрудними знаками «Почесний працівник Укргідроенерго» та грамотами за високий професіоналізм та вагомий внесок у забезпечення якісної та безпечної експлуатації гідроелектростанцій, будівництво та введення нових генеруючих потужностей, організацію та провадження результативної роботи на ринках з продажу електричної енергії  та послуг, ефективне управління й розвиток товариства, та з нагоди 30-річчя незалежності України.

«День Незалежності України – це найбільше національне свято, історичний день в історії розвитку української держави. Дякуємо тим, хто століттями боровся і виборював нашу незалежність! Сьогодні ми живемо у сильній і перспективній країні. Як компанія, ми багато робимо для посилення незалежності нашої країни: енергетичної незалежності, забезпечення енергетичної стабільності і безпеки України. Також ми сприяємо соціальному, економічному розвитку та конкурентоспроможності держави. Вірю у перспективне майбутнє нашої компанії і хочу всім побажати віри у те, що у нас буде все добре! Нехай 30-річчя незалежності для всіх стане натхненням для плідної праці заради миру й добробуту в нашому суспільстві. Щиро бажаю добра, любові та злагоди!», - зазначив генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота під час урочистостей.

Більше фото зі святкування Дня Незалежності з різних куточків України переглядайте у фотогалереї за посиланням.

Фотогалерея

Поділитися: