![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_7.jpg?itok=Cmh8WXJF)
Сьогодні, 22 грудня, у актовому залі Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС відбулися урочисті заходи.
Свято відкрив генеральний директор Ігор Сирота:
«Шановні енергетики! Вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика! Професія енергетика надзвичайно важлива і почесна, адже фахівці галузі завдяки своїй наполегливій праці щодня дарують тепло та затишок у кожну оселю. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та миру. Нехай наступний рік буде сповнений професійних успіхів та плідної праці задля зміцнення енергетичної могутності України!»
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_00789.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0026.jpg)
За вагомі досягнення в праці, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток Товариства, виробництва електричної енергії, проведення реконструкції, будівництва та забезпечення надійної експлуатації гідроелектростанцій компанії працівники були нагороджені нагрудними знаками почесного працівника, листами подяки та грамотами.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0089.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0087.jpg)
Також під час урочистостей було оголошено ім’я переможця родинного фестивалю творчих робіт «Генеруємо енергію майбутнього». Ним став працівник філії «Каховська ГЕС» Роман Кравченко за представлену на фестивалі роботу - макет філії «Каховська ГЕС», виконана із природних екологічних матеріалів та металу. Урочисто головний приз фестивалю – сертифікат на туристичну подорож, переможцю вручив Ігор Сирота.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_015889.jpg)
- 20