![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-05/%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0.jpg?itok=mlwnuKQR)
Народилась ветеран гідроенергетичної галузі в Польщі. У 1944-45 роках під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР Катерина Степанівна переїхала до України, а згодом і до Канева – на будівництво гідроелектростанції. Після виходу на пенсію жінка ще 15 років працювала на Канівській ГЕС.
Довгожителька має велику родину – доньку, трьох онуків, шестеро правнуків і навіть трьох праправнуків.
З визначною датою ювілярку привітали колеги-гідроенергетики, побажавши довгих років життя, міцного здоров’я та благополуччя.
«На станції ще довго пам’ятатимуть про ваш внесок у становлення вітчизняної гідроенергетичної галузі. Він є неоціненним та має стати прикладом для наслідування майбутнім поколінням», - зазначила голова профкому Канівської ГЕС Надія Тертична.
Нагадаємо, 25 травня 90-літній ювілей відзначив Герой України, голова Науково-технічної ради компанії Укргідроенерго Семен Поташник.
Пресслужба Укргідроенерго
- 81