![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_1048_1270.jpg?itok=qFvupwGh)
У ПрАТ «Укргідроенерго» є свої корпоративні традиції святкування Великодня та Благовіщення. Кілька років тому співробітники компанії домовилися одягти на 8 березня українські вишиванки. Генеральний директор Ігор Сирота підтримав ініціативу колективу та запропонував колегам запровадити День вишиванки в Укргідроенерго. А датою відзначення були обрані найшановніші із свят для українців – Великдень та Благовіщення. З того часу у компанії заснували традицію щорічно на свята вбиратися у національний український одяг.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0325.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0843.jpg)
Тож цьогоріч компанія знову барвила вишиванками всіх кольорів. Прийшовши у цей день на роботу у відомих на увесь світ автентичних елементах українського одягу, кожен співробітник продемонстрував єдність духу, патріотизму, любові до України та шанування народних традицій.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0943.jpg)
Більше фото у галереї
- 24