![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/32743102_600461786997346_5760475725840777216_n_kopiya_1536.jpg?itok=_ILnrUeT)
На початку візиту закордонні гості побували на Дністровській гідроелектростанції, де представники керівного складу філії провели випускникам пізнавальну екскурсію.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5195433260514126027_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5193162442585254261_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Далі екскурсанти відвідали найбільшу в Європі та одну з найбільших у світі гідроакумулюючу електростанцію – Дністровську ГАЕС.
На оглядовому майданчику випускників факультету інженерного обладнання ознайомили з історією спорудження та принципами роботи станції. Огляд машинної зали провів директор філії Василь Субота, який познайомив іноземних колег із інженерним обладнанням споруд, основними фактами та показниками.
![](/sites/default/files/inline-images/32778131_600462050330653_2179097407617236992_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/32853639_600462413663950_58225342623514624_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/32744221_600461806997344_5145620865014038528_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/32845671_600461803664011_2036351931856715776_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Продовжилася екскурсія у серці Дністровської ГАЕС – на головному щиті управління, де учасників делегації зустріли головний інженер Анатолій Жук та начальник зміни станції Олександр Піжевський. Користуючись індивідуальними автоматичними аудіоперекладачами, випускники без будь-яких труднощів розуміли українських енергетиків.
![](/sites/default/files/inline-images/32805410_600461870330671_378005702423085056_n_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 21