28-06-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_43.jpg?itok=Bfhm528V)
Вітаємо з Днем Конституції України!
Вже 21 рік наша держава живе за своєю Конституцією. Для історії – не так вже й багато, але своїм корінням Основний український Закон значно старший. Його глибина – у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи, визнані найвищою цінністю.
З нагоди відзначення державного свята колектив ПрАТ «Укргідроенерго» від щирого серця бажає усім українцям міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!
- 12