01-06-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-06/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%20%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9555.jpg?itok=idtcSC-5)
Міжнародний день захисту дітей був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу.
В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998.
В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998.
Укргідроенерго вітає з Днем захисту дітей!
Нехай кожна дитина у світі буде здоровою, щасливою та ніколи не втрачає життєлюбність та допитливість. Нехай буде оточена теплотою та турботою батьків. Бажаємо, щоб небо над дитячими головами завжди було мирним, а кожний день їх радує та надихає!
Пресслужба Укргідроенерго
- 187