![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0_11.jpg?itok=COx9PIGk)
Товариство разом із первинними профспілковими організаціями повністю забезпечує покриття витрат співробітників за обраними програмами.
![](/sites/default/files/inline-images/body1_10.jpg)
Наразі більше десяти робітників філії уже скористалися страховим пакетом для працівників «Укргідроенерго», який включає всі види медичної допомоги: амбулаторно-поліклінічну, невідкладну, стоматологічну, діагностику, забезпечення медикаментами на всій території України та можливість застрахувати рідних.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_8.jpg)
Крім того, гідроенергетики пересвідчились у тому, що значною перевагою програми є також цілодобова організаційно-інформаційна підтримка, постійна підтримка зворотного зв’язку із персоналом медичних закладів, а також наявність договорів із аптечними мережами, що забезпечує швидку та своєчасну доставку медикаментів для кожного застрахованого працівника.
![](/sites/default/files/inline-images/body3_6.jpg)
Попередньо ми повідомляли, що в Укргідроенерго започатковано програму добровільного медичного страхування.
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 38