![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_19.jpg?itok=E2D5Sbvk)
Серед програмних видів спорту XIV Всеукраїнської Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України були армспорт, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. Київська обласна профспілка була представлена у мініфутболі, волейболі та шахах (Карманюк Віктор).
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_18.jpg)
Зауважимо, що до участі у фінальних змаганнях допускаються лише переможці попередніх змагань на рівні територіальних галузевих профоб’єднань. Тож вперше за історію Спартакіади енергетики Київської профспілки здобули призове місце у футбольних змаганнях – за результатами ігор з Луганською та Ладижинською командами кияни вибороли бронзу.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_17.jpg)
Волейболісти Укргідроенерго впевнено подолали груповий етап: дві перемоги над опонентами з рахунком 2:0 та вихід до фіналу. На фінішній прямій відбулась зустріч на полі з командою «Одеса-кабель», якій гідроенергетики поступилися 1-м місцем. Срібні медалі стали надбанням нашої команди.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_15.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_6.jpg)
Незважаючи на хороші результати, команда Київської профспілки залишається за межами міжгалузевої спартакіади, яка відбудеться у вересні цього року та збере усі переможні команди енергетичної галузі.
Бажаємо їм успіхів!
- 46