![БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: У 2020 рік із новим обладнання та масштабними перспективами вступає Сокирянська районна лікарня](/sites/default/files/2020-02/3992-2242-max.jpg)
"Справжнім новорічним подарунком для медиків району стало устаткування, яке вдалося закупити за кошти «Укргідроенерго». Завдяки зусиллям і стійкій позиції районної влади та керівництва лікувального закладу до бюджету напередодні Нового року надійшло понад 2 мільйони гривень, які відразу ж направили на оснащення райлікарні.
Тож наразі більш ніж 90% відсотків придбаного обладнання доставили до КНП «Сокирянська районна лікарня», а з окремим устаткуванням вже працюють лікарі. Сьогодні таку, так би мовити, імпровізовану екскурсію та презентацію довгоочікуваного придбання організували для журналістів голова районної ради Василь Козак та директор райлікарні Олександр Андрійчук" - БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ.
![БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: У 2020 рік із новим обладнання та масштабними перспективами вступає Сокирянська районна лікарня](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1.png)
![БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: У 2020 рік із новим обладнання та масштабними перспективами вступає Сокирянська районна лікарня](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2.png)
![БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: У 2020 рік із новим обладнання та масштабними перспективами вступає Сокирянська районна лікарня](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD3.png)
![БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: У 2020 рік із новим обладнання та масштабними перспективами вступає Сокирянська районна лікарня](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD4.png)
- 60