![Бізнес новини: Німецькі бізнесмени розповіли про намір співпрацювати із запорізькими підприємствами](/sites/default/files/2019-01/DJI_0334_0.jpg)
«Ми хочемо розширити цю співпрацю і показати, що в східних регіонах України є потенціал» – зазначила керуючий директор бізнес-асоціації німецької економіки в Східній Європі під час візиту німецької делегації на ДніпроГЕС.
"Представники середнього бізнесу з Німеччини зацікавлені у співпраці із запорізькими підприємствами.
Про це повідомляє Індустріальне Запоріжжя.
Представники делегації із Німеччини 27 жовтня відвідали кілька підприємств міста, зокрема комбінат Запоріжсталь, і познайомилися з роботою ДніпроГЕС.
Керуючий директор бізнес-асоціації німецької економіки в Східній Європі Уте Кохловскі-Кадая розповіла, що німецькі бізнесмени вже активно працюють в Україні, а мета нинішнього візиту німецької делегації - розширити цю співпрацю" - Бізнес новини.
![Бізнес новини: Німецькі бізнесмени розповіли про намір співпрацювати із запорізькими підприємствами](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%201_9.png)
![Бізнес новини: Німецькі бізнесмени розповіли про намір співпрацювати із запорізькими підприємствами](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%202_6.png)
Так
- 17