На Канівській ГЕС відбулася виїзна робоча нарада керівництва компанії, під час якої розглянуто стан виконання філією інвестиційної програми за дев’ять місяців поточного року.
"Серед питань порядку денного – хід реконструкції блоків №4-5, перебіг виконання ремонтних робіт на переїзді через греблю Канівської ГЕС. Окрім того, на засіданні обговорено стан виконання філією плану виробничих послуг та порушено питання підготовки до осінньо-зимового періоду" - Діловий Регіон.
![Діловий регіон: На Канівській ГЕС обговорили виконання контрактів за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ](/sites/default/files/2020-10/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_6.png)
Так
- 13