![Генерація](/sites/default/files/2020-07/LGD_8498.jpg)
Імпорт електроенергії з Білоруської АЕС, який може розпочатися в ОЕС України в майбутньому, після введення в експлуатацію першого енергоблоку цієї станції, може здійснюватися за досить низькими цінами для захоплення частки на ринку електроенергії України, що негативно вплине на вітчизняну генерацію і може збільшити енергозалежність країни.
Таку думку в коментарі для агентства ExPro повідомив генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота.
«Це така сама схема, коли нам спочатку дають дешевий газ, для того щоб «покласти» наш видобуток, а потім потихеньку підняти ціну. Давайте ми «покладемо» всю нашу генерацію заради цієї енергії, вона буде продаватися нам просто по собівартості, навіть не закладаючи амортизації. Вони посадять ринок і все», - сказав він.
![Генерація](/sites/default/files/2020-07/%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F.png)
Так
- 11