Міністерство енергетики та захисту довкілля призначило до складу наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» двох нових представників від держави – першого заступника міністра Віталія Шубіна та бізнесмена Олега Палайду.
"Віталій Шубін на сьогодні займає посаду першого заступника міністра енергетики та захисту довкілля. В 2004-2011р він працював в ДП «Енергоринок», в 2011-2014рр – в енергохолдингу ДТЕК, в 2014-2016рр – в компанії «Енергетичні ресурси України», в 2017-2018рр – очолював ряд приватних компаній-операторів вітроелектростанцій.
Олег Палайда являється керівником приватної компанії «Мережі та системи», яка займається розробкою енергосистем та їх забезпечення" - ExPro.
![ExPro: Мінекоенерго призначило нових членів наглядової ради «Укргідроенерго»](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_5.png)
Так
- 14