![Facebook Nataliya Mykolska: Гідроенергетика - чиста енергія води.](/sites/default/files/2020-11/122091461_10164435111645360_1374194857079573417_n.jpg)
Працюю: мамо, я в касці і на Каховській ГЕС. Частина мого життя - робота як незалежного члена Наглядової Ради ПрАТ «Укргідроенерго».
"Кахо́вська ГЕС імені П. С. Непорожнього є останньою (нижньою) сходинкою Дніпровського каскаду гідроелектростанцій. Знаходиться на півдні України в 5 км від м. Нова Каховка Херсонської області.
Спорудження Каховського гідровузла підняло рівень води в р. Дніпро до 16 метрів і створило Каховське водосховище об’ємом 18,19 млрд. м3. На Каховській ГЕС встановлено шість вертикальних гідроагрегатів з поворотно-лопатевими турбінами і синхронними генераторами зонтичного виконання. На сьогодні потужність Каховської ГЕС складає 334,8 МВт. Перший агрегат запущений 65 років тому. Зараз працюємо над запуском будівництва ГЕС-2." - Facebook Nataliya Mykolska.
![Facebook Nataliya Mykolska: Гідроенергетика - чиста енергія води.](/sites/default/files/2020-11/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_16.png)
Так
- 3