"Канівська ГЕС знаходиться біля північної околиці міста Канева і є другою сходинкою Дніпровського каскаду. Гідроелектростанція має цікаву історію: свого часу вона вдихнула нове життя у відоме та красиво місто – Канів. Та й сьогодні відіграє у житті міста неабияку економічну роль. Канівська ГЕС – рентабельне підприємство. Податки сплачуються регулярно та своєчасно: так, за 11 місяців цього року в місцевий бюджет перераховано 21°456 тис. грн, в державний – 37 518 тис. грн.
Умови роботи на новому ринку електроенергії, що був запроваджений в Україні у липні, вимагають від колективу певної концентрації зусиль. У зв’язку з постійними змінами в законодавстві та в умовах ринку, виконання деяких договорів ускладнено. Але колектив ГЕС докладає максимум сил, аби робота була виконана якісно та вчасно. На початок 2019 року встановлена потужність Канівської ГЕС дорівнює 493 МВт. У 2019-му році на філії вироблено 554 573 тис. кВт*год" - FaceNews
!["FaceNews": Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_3.png)
!["FaceNews": Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_4.png)
!["FaceNews": Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD3_2.png)
!["FaceNews": Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD4_1.png)
!["FaceNews": Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD5_0.png)
- 20