![Матеріал інтернет-видання "Світловодськ" до 59-ти ліття з моменту пуску першого гідроагрегату Кременчуцької гідроелектростанції.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2.jpg)
Матеріал інтернет-видання "Світловодськ" до 59-ти ліття з моменту пуску першого гідроагрегату Кременчуцької гідроелектростанції.
"Сьогодні філія "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" відзначає 59 років з моменту пуску першого гідроагрегату. 5 грудня 1959 року перший гідроагрегат станції було увімкнено в енергосистему "Дніпроенерго", що стало стартом її повноцінної роботи. Кременчуцька ГЕС — другий після ДніпроГЕСу енергетичний гігант Дніпровського каскаду, якому належить особливе місце у комплексному використанні енергетичних ресурсів Дніпра. Станція має найбільше на Дніпрі водосховище. Колектив філії вдячний будівельникам, які збудували ГЕС та ветеранам станції, завдячуючи праці яким, вона й сьогодні працює на повну потужність та проводить технічне переозброєння" - Світловодськ.
![Інтернет-видання "Світловодськ": 5 грудня — 59 років з дня пуску першого гідроагрегата Кременчуцької ГЕС](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%201_2.png)
![Інтернет-видання "Світловодськ": 5 грудня — 59 років з дня пуску першого гідроагрегата Кременчуцької ГЕС](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%202_1.png)
Так
- 47