![КаніВчанка: Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/DJI_0182.jpg)
Головними напрямками роботи Канівської ГЕС у 2019 році стали виробіток електроенергії в нових умовах ринку, а також продовження реконструкції гідроагрегатів та блочного обладнання.
"Умови роботи на новому ринку електроенергії, що був запроваджений в Україні у липні, вимагають від колективу певної концентрації зусиль. У зв’язку з постійними змінами в законодавстві та в умовах ринку, виконання деяких договорів ускладнено. Але колектив ГЕС докладає максимум сил, аби робота була виконана якісно та вчасно. На початок 2019 року встановлена потужність Канівської ГЕС дорівнює 493 МВт. У 2019-му році на філії вироблено 554 573 тис. кВт год" - КаніВчанка.
![КаніВчанка: Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD1_4.png)
![КаніВчанка: Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD2_3.png)
![КаніВчанка: Канівська ГЕС: підсумки роботи за 2019 рік та амбітні плани](/sites/default/files/2019-12/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD3_0.png)
Так
- 39