![Кіровоград 24: З початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 46 молодих мешканців Світловодщини](/sites/default/files/2019-03/IMG_0018.jpg)
Представники Кременчуцької ГЕС взяли участь у діловій зустрічі у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру. На заході обговорили проблеми працевлаштування молоді з зоботодавцями.
"Як повідомила Наталія Котова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії, наразі молодь складає 34% від загальної кількості безробітних осіб які перебувають на обліку у Світловодській міськрайонній філії.
32 безробітних з числа молоді проходили навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, 53 особи були залученні до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Цих результатів вдалося досягнути лише у тісній співпраці служби зайнятості з роботодавцями" - Кіровоград 24.
![Кіровоград 24: З початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 46 молодих мешканців Світловодщини](/sites/default/files/2019-03/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_1.png)
![Кіровоград 24: З початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 46 молодих мешканців Світловодщини](/sites/default/files/2019-03/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_0.png)
Так
- 17