![Kosatka.Media: В Укргідроенерго придумали, як поліпшити екологічний стан річок](/sites/default/files/2020-02/LGD_3666.jpg)
В Укргідроенерго мають намір практично боротися з проблемою цвітіння водойм. Вже є позитивні результати в ході випробувань розробленого спеціального апарату. Про це в інтерв'ю Kosatka.Media розповів генеральний директор компанії «Укргідроенерго» Ігор Сирота.
"Ми самі вже розробили апарат аерації, який буде встановлюватися внизу, на вході у агрегат, для наповнення киснем нижніх шарів води. Цей експеримент ми провели на Каховці. Навесні після паводку проведемо на Київській станції. Перші результати ми маємо хороші. Якщо вони підтвердяться і на Київській ГЕС – то ми потім самі, за свої кошти, будемо ставити ці апарати на всіх наших станціях, щоб покращити екологічний стан річок», – розповів Сирота. Він додав, що промислова аерація на ГЕС – це перший досвід для України. Хоча є багато міжнародних напрацювань, і це досить широка практика за кордоном" - Kosatka.Media.
![Kosatka.Media: В Укргідроенерго придумали, як поліпшити екологічний стан річок](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_8.png)
Так
- 24