![""](/sites/default/files/2018-12/2_litovskiy_korabl.jpg)
В склад експедиції увійшли литовські журналісти, етнографи, етнологи та історики.
Цей сплав присвячений сторіччю відродження литовської державності. Експедиція стартувала в Литві і продовжилась через Польщу до України.
Всього в експедиції беруть участь 43 людини. Філію «Середньодніпроська ГЕС» відвідали 8 учасників експедиції. Також до екскурсії станцією долучилися представники мерії.
Самі ж учасники кажуть:
«Одна із головних цілей експедиції - розповісти про історію, культуру, природу, визначні місця та надзвичайні гідротехнічні споруди на річці Дніпро, серед яких філія «Середньодніпроська ГЕС».
![](/sites/default/files/inline-images/1-1_0.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/1-2_0.jpg)
Під час проведення екскурсії по станції учасники експедиції дізналися про історію ГЕС, принцип роботи, ознайомилися з основним обладнанням, експлуатаційними характеристиками, техніко-економічними показниками, автоматизацією виробничого процесу тощо.
За підсумками проведення екскурсії та зустрічі, делегати висловили велику подяку за теплу зустріч та пообіцяли, що у вересні в Литві вийде в ефір серія телепередач, в яких буде висвітлена філія, її історія та робота обладнання.
![](/sites/default/files/inline-images/1-3_0.jpg)
- 118