![Наталія Микольська для НВ.БІЗНЕС: За що мені платять в наглядовій раді держкомпанії](/sites/default/files/2020-02/4096-2731-max_0.jpg)
Авторський матеріал Наталії Микольської, членкині наглядових рад Trade +, TechUkraine, SheExports та Укргідроенерго, екс-заступниці міністра економічного розвитку і торгівлі України.
"Мені дуже прикро, що вся дискусія щодо реформи корпоративного управління звелась до обговорення оплати праці членів наглядових рад. Мені здається, що це не випадково, а певним чином «змодерована» хвиля дискусій, яка спрямована частково на дискредитацію цієї надважливої реформи" - НВ.БІЗНЕС.
![Наталія Микольська для НВ.БІЗНЕС: За що мені платять в наглядовій раді держкомпанії](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_13.png)
![Наталія Микольська для НВ.БІЗНЕС: За що мені платять в наглядовій раді держкомпанії](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_9.png)
![Наталія Микольська для НВ.БІЗНЕС: За що мені платять в наглядовій раді держкомпанії](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD3_6.png)
![Наталія Микольська для НВ.БІЗНЕС: За що мені платять в наглядовій раді держкомпанії](/sites/default/files/2020-02/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD4_5.png)
Так
- 43