![Укргідроенерго](/sites/default/files/2020-12/4096-2731-max%20%281%29_1.jpg)
На території Новокаховської територіальної громади розташована Каховська ГЕС, вона входить до складу найбільшої державної гідрогенеруючої компанії України ПрАТ «Укргідроенерго» і є стратегічним об’єктом. ЇЇ функціонування вирішує багато життєво важливих питань на півдні України, зокрема, забезпечує питною водою й електроенергією мільйони людей та зволожує засушливі землі. Цього року Каховська ГЕС відзначила 65 річницю пуску першого гідроагрегату. З якими здобутками, перемогами та планами на майбутнє зустрів колектив станції своє професійне свято розповів директор Каховської ГЕС Олег Пащенко, - Нова Каховка.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2020-12/%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D1%8367%D0%B356%D1%8376%D0%B5%D0%BD7%D0%B3.png)
![Гес](/sites/default/files/2020-12/%D0%B3%D1%88%D1%89%D0%B3%D1%88%D1%89.png)
Так
- 9