![Новодністровськ-ІНФО](/sites/default/files/2019-01/%D0%94%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F%20%D0%93%D0%90%D0%AD%D0%A1_0.jpg)
У друкованому виданні "Новодністровськ-ІНФО" від 27 грудня опубліковано декілька матеріалів, що присвячені філіям "Дністровська ГЕС" та "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС".
Перша стаття директора Новодністровського історичного музею Галини Разгонюк присвячена Дню енергетика і нагадує читачам історичні етапи будівництва Дністровських станцій. У другому матеріалі, автором якого є фахівець зі зв`язків із громадськістю Дністровськоі ГАЕС Інна Гончар, розповідається про виставку творчих робіт до Дня енергетика, яку оглянуло керівництво станції та генеральний директор Укргідроенерго під час робочого візиту.
![Новодністровськ-ІНФО](/sites/default/files/2019-01/photo5291841008427968977_0.jpg)
![Дністровська ГЕС](/sites/default/files/2019-01/photo5291841008427968975.jpg)
![Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС](/sites/default/files/2019-01/photo5291841008427968976.jpg)
Так
- 169