![Новодністровськ інформаційний: Зі здобутками — до дня народження держави](/sites/default/files/2019-08/69546650_1297880370372253_3556970242418671616_n.jpg)
23 серпня з нагоди Дня Прапора та напередодні 28-ої річниці Незалежності України відбулись урочисті збори колективу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».
"У святковій атмосфері державних свят, у промовистих цифрах і фактах кожен відчув причетність до унікальної гідроспоруди, котра, будуючись, успішно функціонує і, функціонуючи, невтомно будується, якою з початку вводу в експлуатацію першого гідроагрегату, з 2008 по 2019р., вироблено 6 млрд 997 млн кВт-г пікової електроенергії, зокрема з 1 січня по 1 серпня 2019р. – 617 млн кВт-г. Про це із гордістю розповів в. о. директора, головний інженер Анатолій Павлович Жук, продовживши: «Успішне введення в роботу ГД-4 стане черговим кроком на шляху до енергонезалежності України, дозволить істотно збільшити потужність станції та річний відпуск електричної енергії..." - Новодністровськ інформаційний.
![Новодністровськ інформаційний: Зі здобутками — до дня народження держави](/sites/default/files/2019-08/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%201.png)
![Новодністровськ інформаційний: Зі здобутками — до дня народження держави](/sites/default/files/2019-08/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%202.png)
![Новодністровськ інформаційний: Зі здобутками — до дня народження держави](/sites/default/files/2019-08/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%203.png)
Так
- 24