![Online Нова Каховка: Впродовж 2019 року працівники Каховської ГЕС 90 разів ставали донорами крові](/sites/default/files/2020-03/LGD_0215_0.jpg)
Співробітники Каховської ГЕС взяли участь у Дні донора. Про це йдеться на сторінці ПрАТ “Укргідроенерго” у соціальній мережі Facebook.
"Вже вкотре енергетики, підтримуючи життєво важливу ініціативу, звертають увагу на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту в лікарнях та клініках.
Так, днями співробітники станції, які є постійними донорами, відвідали відділення трансфузіології Центральної міської лікарні міста Нова Каховка" - Online Нова Каховка.
![Online Нова Каховка: Впродовж 2019 року працівники Каховської ГЕС 90 разів ставали донорами крові](/sites/default/files/2020-03/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_14.png)
Так
- 15