![Погляд: Підкорювачка висоти Київської ГАЕС](/sites/default/files/2020-03/DJI_0024-%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE_1.jpg)
До Міжнародного жіночого дня телеканал “Погляд” підготував серію матеріалів про жінок Київщини з незвичайними професіями або досягненнями.
"Минулого разу ми розповіли про медсестру Вишгородської організації Червоного Хреста Валентину Кашку, яку називають Матір’ю Терезою Вишгородщини. Героїня наступного сюжету – машиністка крана турбінного цеху Київської гідроакумулювальної електростанції Людмила Коваленко" - Погляд.
![Погляд: Підкорювачка висоти Київської ГАЕС](/sites/default/files/2020-03/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_8.png)
![Погляд: Підкорювачка висоти Київської ГАЕС](/sites/default/files/2020-03/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_4.png)
Так
- 13