![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/Potashnyk.jpg)
Сьогодні, 25 травня, свій 90-річний ювілей святкує житель Вишгорода, усе життя якого нерозривно пов’язане з гідронергетикою, у тому числі – й зі спорудженням Київських ГЕС і ГАЕС.
" У Семена Ізраїльовича Поташника, якому 25 травня виповнюється ювілейних 90 років – багато нагород і звань. Він – Герой України, кавалер Ордена «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, Почесний доктор Національної академії наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор, лауреат премії Української академії наук з врученням Золотої медалі Платона, голова науково-технічної ради Укргідроенерго, заслужений енергетик України та почесний енергетик України" - Погляд.
![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_16.png)
![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_14.png)
![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD3_5.png)
![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD4_2.png)
![Погляд: Семен Поташник: будівельник українських ГЕС](/sites/default/files/2020-05/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD5_1.png)
Так
- 21