![Про головне: Усі виїзди з Канева оснащені відеоспостереженням](/sites/default/files/2020-07/LGD_0013.jpg)
Вести розвиток інфорструктури Канева у ногу з вимогами часу старається міська влада. Усі виїзди з райцентру оснащені камерами відеоспостереження. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.
"Професійна система відеонагляду з визначенням автомобільного номера – часто є найбільш необхідною для розкриття злочинів, у тому числі, найтяжчих. У Каневі поступово ведеться робота щодо забезпечення всіх виїздів з міста ефективним відеоспостереженням.
Наразі проводиться заміна відеокамери на кращу – з визначенням номера автомобілів, у напрямку Бобриці. На це передбачено 50 тис.грн. з міського бюджету" - Про головне.
![Про головне: Усі виїзди з Канева оснащені відеоспостереженням](/sites/default/files/2020-07/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_5.png)
Так
- 9