![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/1548320476_kolazh_ges.jpg)
У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.
"На засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, що відбулася 17 січня в приміщенні адміністративної будівлі філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" під головуванням Сергія Твердовського, підбили підсумки економічного і соціального розвитку за 2014-2018 роки та обговорили стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку Світловодщини у 2019-2021 роках.
У заході взяли участь близько 100 працівників відділів і управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, підприємців міста і району" - Світловодськ вечірній.
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_2.png)
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_3.png)
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD3_2.png)
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD4_1.png)
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD5_1.png)
![У публікації на інтернет-поратлі йдеться про засіданні ради регіонального розвитку Світловодської РДА, в якому взяв участь директор філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" Сергій Яременко.](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD6_1.png)
Так
- 36