![Український південь: Ігор Сирота: За досягненнями Каховської ГЕС стоїть наполеглива праця та професіоналізм колективу](/sites/default/files/2020-11/1823-1024.jpg)
На Каховській ГЕС відбулись урочистості з нагоди 65-тої річниці пуску першого гідроагрегату станції, в яких взяли участь члени Наглядової ради та генеральний директор Укргідроенерго.
Генеральний директор Ігор Сирота та голова Наглядової ради Валентин Гвоздій привітали колектив станції з ювілейною датою.
Генеральний директор Ігор Сирота та голова Наглядової ради Валентин Гвоздій привітали колектив станції з ювілейною датою.
"«Звичайно, за досягненнями Каховської станції стоїть наполеглива праця та високий професіоналізм колективу. Завдяки вашій праці підприємство залишається одним із провідних в Україні. Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну роботу, наполегливість, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків» – зазначив у своїй промові Ігор Сирота" - Український південь.
![Український південь: Ігор Сирота: За досягненнями Каховської ГЕС стоїть наполеглива праця та професіоналізм колективу](/sites/default/files/2020-11/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_14.png)
![Український південь: Ігор Сирота: За досягненнями Каховської ГЕС стоїть наполеглива праця та професіоналізм колективу](/sites/default/files/2020-11/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_12.png)
Так
- 2