![Укрінформ: Набсовет "Укргидроэнерго" займется вопросами экспорта и комплаенса – Микольская](/sites/default/files/2019-07/DJI_0209.jpg)
Наглядова рада ПрАТ "Укргідроенерго" займатиметься в держкомпанії питаннями експорту та комплаєнсу, повідомила один з його незалежних членів, екс-заступник міністра економрозвитку Наталія Микольська.
"Основні питання в наглядовій раді - міжнародні проекти, експорт та комплаєнс. А ще мене дуже цікавлять нові технології та рішення в енергетиці, в тому числі робота з даними (машинне навчання) і питання екології", - написала вона в соцмережі Facebook в понеділок.
Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження про призначення наглядової ради в ПАТ "Укргідроенерго" в складі чотирьох незалежних і трьох представників від держави" - Інтерфакс
![Укрінформ: Набсовет "Укргидроэнерго" займется вопросами экспорта и комплаенса – Микольская](/sites/default/files/2019-07/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD1_3.png)
![Укрінформ: Набсовет "Укргидроэнерго" займется вопросами экспорта и комплаенса – Микольская](/sites/default/files/2019-07/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD2_2.png)
Так
- 22