![У матеріалі сайту йдеться про канівські футбольні змагання на честь захисників сувернітету України.](/sites/default/files/2019-01/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F%20%D0%93%D0%AD%D0%A1.jpg)
У матеріалі сайту йдеться про канівські футбольні змагання на честь захисників сувернітету України.
"Футбольний турнір в пам’ять Героїв АТО. У Каневі юні футболісти провели змагання на честь тих, хто віддав життя та нині захищає Україну. І головна мета футбольного двобою – згадати земляків, що до кінця вірили в перемогу на Сході.
Юрій Паньковецький, представник ГО "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені":
"Близько 450 жителів Канева та Канівського району пройшли службу в лавах української армії. 8 з них загинуло. Ми вирішили започаткувати цей футбольний турнір на честь пам’яті загиблих воїнів АТО. Проводиться він в третій раз, він вже став традиційний. Постійними партнерами являються спілка воїнів АТО та ПрАТ «Укргідроенерго» " - Вікка-новини.
![Вікка-новини: За підтримки "Укргідроенерго" в Каневі відіграли футбольний турнір памяті полеглих атовців (відео)](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%201_14.png)
![Вікка-новини: За підтримки "Укргідроенерго" в Каневі відіграли футбольний турнір памяті полеглих атовців (відео)](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%202_10.png)
![Вікка-новини: За підтримки "Укргідроенерго" в Каневі відіграли футбольний турнір памяті полеглих атовців (відео)](/sites/default/files/2019-01/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%203_4.png)
Так
- 30