![Вишгорорд: А ви знаєте що…](/sites/default/files/2020-09/love.jpg)
Історична несправедливість, скоєна у радянський період по відношенню до Вишгорода, має бути усунена — вважають окремі патріоти міста. Так, побудована у 1960-х роках у межах Вишгорода гідроелектростанція незрозумілим чином була названа Київською ГЕС.
"На думку вишгородців, греблю варто перейменувати на Вишгородську ГЕС і, відповідно, рукотворне море — на Вишгородське водосховище" - Вишгород.
![Вишгорорд: А ви знаєте що…](/sites/default/files/2020-09/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_5.png)
![Вишгорорд: А ви знаєте що…](/sites/default/files/2020-09/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_5.png)
Так
- 10