Все буде Україна!

ПрАТ «Укргідроенерго»

Текст

ПрАТ «Укргідроенерго»

найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер - Київська ГЕС, Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього, Дністровська ГЕС, Дністровська ГАЕС. Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2 в процесі підготовки до будівництва. У 2018 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства склала 103, а їх сумарна встановлена потужність досягла 5758 МВт. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України.

Принцип роботи ГЕС досить простий: за допомогою будівництва штучної греблі на річці (ГЕС), або за допомогою створення штучної водойми (ГАЕС) поряд з нею, забезпечується необхідний напір води, який потрапляє на обладнання, перетворюючи кінетичну енергію течії в електричну.

Падаючи з великої висоти через водоводи, або під натиском природної течії річки, вода передає свою кінетичну енергію лопатям турбіни, та, в свою чергу, передає обертальний момент на гідроагрегати, що знаходяться у машинному залі ГЕС.

А вже ці складні пристрої перетворюють механічну енергію на електричну, яка через розгалуджену мережу ліній електропередач надходить безпосередньо до споживачів.

Ми відповідально ставимося до природних ресурсів, тому уважно слідкуємо за можливим впливом на навколишнє середовище. Адже питна вода є найціннішим ресурсом у світі.

ЕНЕРГІЯ ВІД УКРГІДРОЕНЕРГО У ВАС ВДОМА

Кожного дня, користуючись електричними приладами, ви маєте справу з електроенергією, виробництво якої — наша професія. Ми впевнені, що в сучасному світі кожен мешканець має отримувати стабільний доступ до електроенергії у будь-який час.