Все буде Україна!

Міжнародна діяльність

ПрАТ «Укргідроенерго» має багаторічний досвід співпраці з провідними світовими компаніями та активно працює над розширенням міжнародної співпраці. На сьогодні наша компанія зацікавлена у співпраці з іноземними партнерами, в тому числі із залученням наших провідних заводів-виробництв для створення робочих місць та спільного виготовлення обладнання.
@
СПІВПРАЦЯ З ІНОЗЕМНИМИ КОЛЕГАМИ

Ми активно співпрацюємо з німецькими та австрійськими колегами по впровадженню європейського досвіду в українській гідроенергетичній галузі. «Andritz Hydro» є світовим постачальником електромеханічних систем і послуг для гідроелектростанцій і одним з лідерів на світовому ринку обладнання для виробництва гідравлічної енергії. Спільно виконується програма «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України», заходи з популяризації гідроенергетики в цілому, реконструкція 3-х гідроагрегатів філії «Дніпровська ГЕС».

Заплановано спільні заходи по навчально-освітнім програмам, обмін групами фахівців по вивченню досвіду будівництва та експлуатації енергооб’єктів України, Австрії, Німеччини, Португалії, Норвегії та інших країн.

На сьогодні склалися тісні контакти з словенськими підприємствами, в першу чергу з компанією «Rico» (Ріко). Колеги з Любляни діляться досвідом проектування, супроводження і реалізація плану будівництва каскаду ГЕС на річці Сава. Особливою увагою відзначається питання роботи з місцевими громадами, громадськими екологічними організаціями.

ПрАТ «Укргідроенерго» та турецька компанія «Dogus» (Догуш) підписали меморандум про наміри можливого співробітництва щодо будівництва гідротехнічних об’єктів в Україні. Вивчається досвід створення консорціумів з провідними європейськими компаніями, порядок і доцільність їхнього створення, проблематика фінансування будівництва енергетичних споруд, комунікацій. Діляться досвідом співпраці з банками та міжнародними фінансовими організаціями.

Компанія регулярно проводить важливі зустрічі і перемовини, підписує меморандуми про наміри співпраці.

Представники компанії приймають участь в найбільш актуальних міжнародних заходах, присвячених розвитку гідроенергетики та її популяризації. А саме:

 • Щорічний австрійсько-український день відновлювальної енергії (м. Київ);
 • Управління водними ресурсами, енергія води і сонця (м. Київ);
 • Німецько-український форум фінансової підтримки розвитку енергетичного сектору України (м. Берлін);
 • Третій німецько-український бізнес форум (м. Берлін);
 • Форум на підтримку відновлювальної енергії під патронатом ГО «Офіс Амбасадора Відновлювальної Енергії» (м. Львів);
 • Конференція «Співпраця з громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування» при будівництві енергооб'єктів (м. Любляна).

В планах ПрАТ «Укргідроенерго» в рамках міжнародного співробітництва встановити постійні контакти з наступними організаціями:

 • Німецький промисловий Союз (м. Франкфурт);
 • GIZ (м. Берлін) Німецьке товариство міжнародного співробітництва при Уряді ФРН;
 • Світова вітроенергетична асоціація;
 • Всесвітньою радою відновлювальної енергетики;
 • Глобальною платформою «Global 100% RE».

Якщо Ви хочете дізнаватись більше подробиць про міжнародну діяльність переходьте за посиланням.