Все буде Україна!

Соціальна відповідальність

Текст Таба

Дотримуючись основоположних принципів трудового законодавства України керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» взяло на себе ініціативу щодо проведення колективних переговорів та розробки і укладання Колективного договору.

Колективний договір гарантує збереження гідного рівня оплати праці і обсягів соціальних гарантій, пільг та компенсацій працівникам Товариства. Забезпечує права трудового колективу та профспілкових комітетів на участь в управлінні Товариством.

Основною метою схваленого трудовим колективом та підписаного адміністрацією і профспілкою Колективного договору ПрАТ «Укргідроенерго» є надання додаткових, порівняно із визначеними чинним законодавством та угодами, пільг і гарантій працівникам Товариства. В свою чергу це забезпечує максимально можливий рівень соціального і матеріального благополуччя та захисту працівників.

Спираючись на справедливі та сучасні системи оплати праці та мотивації, матеріальне і нематеріальне заохочення працівників ПрАТ «Укргідроенерго» забезпечує формування ефективного та фахового трудового колективу, підвищує ефективність виробничо-господарської діяльності Товариства в цілому.

кнопки вакансій