Все буде Україна!

Програми розвитку

В ПрАТ «Укргідроенерго» вже кілька років діє програма соціального розвитку компанії, яка включає в себе такі цільові програми:

1
Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України;
2
Страховий захист;
3
Навчання і розвиток працівників;
4
Розвиток відпочинку та туризму персоналу;
5
Розвиток територій на 2019-2026 рр.

В їх реалізацію залучена велика кількість працівників, як тих хто створює ці соціальні умови для роботи та відпочинку, так і тих співробітників, хто споживає ці послуги разом із своїми родинами.

«Соціальна сфера — віддзеркалення процесів, які відбуваються на підприємстві. Продуктивність та якість праці залежать від того, в яких умовах працюють люди. Ми змінюємо на краще наші підприємства і продовжуватимемо робити це надалі. Нам потрібно на високому рівні тримати соціальні стандарти та залучати в галузь молодь. Молодь не прийде на станції, якщо ми не забезпечимо на підприємствах гідний рівень оплати праці» - це курс ПрАТ «Укргідроенерго», визначений генеральним директором Ігорем Сиротою.

Укргідроенерго аналізує як організовані робота та відпочинок людей на таких же підприємствах в розвинутих країнах.  Організація корпоративного харчування протягом робочого часу, соціальні пакети і страхова підтримка. Комунікація керівництва з соціальними структурами міст, де проживають працівники – лікарнями, автобусними маршрутами, службами зайнятості. В Європі, як і у Товаристві, найкращий результат виходить там, де підприємство йде до місцевої громади. В свою чергу Укргідроенерго активно співпрацює з місцевими громадами.

Програма «Соціальний розвиток компанії» є динамічною і гнучкою та передбачає постійне удосконалення і доповнення в залежності від соціальних запитів працівників компанії.