Все буде Україна!

Програма розвитку відпочинку та туризму персоналу

У межах реалізації комплексної програми соціальної підтримки трудового колективу та з метою забезпечення культурно-масових заходів, маршрутів вихідного дня працівників ПрАТ «Укргідроенерго», диверсифікації місць відпочинку, складання календаря колективних заходів Товариства, створено проектну групу з розробки концепції та програми «Розвиток туризму та відпочинку працівників компанії».

За допомогою цієї програми ми прагнемо зробити Світ ближче до людини, надати можливість якомога більшій кількості людей пізнати його глибше, черпаючи в ньому енергію для відновлення власних сил і одночасно відчуваючи себе затишно і безпечно, як вдома, в будь-якій частині світу.

Гуманітарне значення туризму полягає у використанні його можливостей для розвитку особистості, її творчого потенціалу, розширення горизонту знань. Поєднання відпочинку з пізнанням життя, історії і культури сприяє зміцненню корпоративного духу працівників ПрАТ «Укргідроенерго» під час цікавих сумісних подорожей. 

Велике значення має естетика відпочинку, що виходить за рамки лише пізнавальної функції, так як в більшій мірі сприяє гармонічному розвитку працівників, створює баланс між раціональною частиною життя на підприємстві та за його межами. 

Практичними елементами майбутньої програми є формування річних календарів корпоративних подорожей, річних афіш культурно-масових і святкових заходів компанії.

У зв’язку COVID-19 у 2020 році програма розвитку туризму і організованого відпочинку потрапила під карантинні обмеження і не реалізовувалася.