Все буде Україна!

АНОНС: директор департаменту з комерції Укргідроенерго Дмитро Олефір розповість про діяльність компанії у 2020 році

АНОНС: директор департаменту з комерції Укргідроенерго Дмитро Олефір розповість про діяльність компанії у 2020 році

Анонс
Київ
Завтра 16 грудня о 8.30 в ранковому ефірі на ТК «Київ» директор департаменту з комерції Укргідроенерго Дмитро Олефір розповість про:
- роботу Укргідроенерго в умовах нового ринку електроенергії
- фінансові показники роботи компанії
- підсумки роботи Укргідроенерго за 2020 рік

Не пропустіть ефір за посиланням https://tv.kyiv.media/

Довідково:
В новій моделі ринку Укргідроенерго працює на всіх сегментах ринку електроенергії. Це пов’язано із тривалою та ретельною підготовкою до роботи у нових умовах. Протягом останніх десятиліть компанія успішно провадить кампанію із реконструкції та модернізації існуючого обладнання ГЕС та ГАЕС, а також будівництва нових потужностей для забезпечення мобільних резервів потужності в ОЕС України та балансування у системі.
У 2020 році до механізму покладання спеціальних обов’язків, які лягли на плечі державних генеруючих компаній, зокрема й Укргідроенерго, було внесено чимало змін. Компанія зіштовхнулась із низкою, викликів серед яких проблеми в роботі Market Management System, а також розрахунки перед Товариством за реалізовано електроенергію. Проте, не дивлячись на труднощі, компанія продовжує виробляти електроенергію, забезпечує енергетичну систему країни маневровими потужностями та мобільним аварійним резервом.

Поділитися: