Все буде Україна!

Увага! На автопереїзді через греблю ДніпроГЕС частково обмежать рух у нічний час

Увага! На автопереїзді через греблю ДніпроГЕС частково обмежать рух у нічний час

Оголошення
""
Інформуємо, що за результатами обстеження автодорожнього переїзду через гідротехнічні споруди філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» зафіксовані дефекти, пов’язані з корозією металу. У зв’язку з цим, у період з 8 грудня по 24 грудня 2020 року будуть проведені зварювальні роботи.

З метою дотримання технології зварювальних робіт та дбаючи про комфорт мешканців та гостей міста Запоріжжя, роботи будуть проводитись у нічний час з 00:30  до 04:30 (на цей період частково буде обмежено рух автотранспорту).

Зазначимо, що відповідно до проєктної документації в частині вимог організаційно-технологічної схеми виконання зварювальних робіт, необхідно зварні шви накладати за відсутності вібрації (коливань) конструкції та тимчасового навантаження.

Звертаємося до водіїв із проханням поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та, за можливості, враховувати дану інформацію під час планування маршрутів руху.

У разі наявності пропозицій щодо поліпшення умов руху під час здійснення робіт, а також за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380612239359 або пишіть на електронну пошту [email protected].

Поділитися: