Все буде Україна!

Укргідроенерго бере участь в освітньому проєкті профорієнтаційного розвитку дітей та молоді

Укргідроенерго бере участь в освітньому проєкті профорієнтаційного розвитку дітей та молоді

Анонс
""
27 листопада об 11:00 відбудеться презентація буклету «Твоє майбутнє в електроенергетиці» та профорієнтаційних уроків для учнів та учениць 5-10 класів. Буклет та уроки розроблені в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Партнерами Карти професій в енергетичній сфері стали провідні українські енергетичні компанії, серед яких і Укргідроенерго.

«Участь у такому проєкті є одним із напрямів роботи Укргідроенерго у частині реалізації Стратегії корпоративної соціальної відповідальності, адже компанія активно розвиває соціальне партнерство. Ми прагнемо залучати молодь до роботи у сфері гідроенергетики, адже усвідомлюємо важливість формування кадрового резерву, який є запорукою майбутнього ефективного розвитку  підприємства. Одним із напрямів у цьому питанні є регулярне проведення ознайомчих візитів на станції компанії для підростаючого покоління. Такі візити допомагають школярам та школяркам зробити важливий вибір - обрати майбутню професію з урахуванням всіх їх здібностей, потреб і бажань. Наші станції також відвідують студенти та студентки профільних вишів», - зазначає генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.

Під час презентації буклету про професії у сфері енергетики, учасники говоритимуть про подолання гендерних стереотипів при виборі майбутньої професії.

Буклет містить історії успіху фахівців та фахівчинь, які вже побудували свою кар’єру в енергетиці, та чиї історії можуть надихнути майбутніх молодих енергетиків України. У ньому зібрано максимум корисної інформації про енергетичні професії, а також включено до буклета перелік обов'язків та професійних вимог до широкого спектра спеціальностей за різними напрямами роботи енергетичного сектору. Корисними для молоді стануть і посилання на різноманітні профільні інформаційні ресурси з переліком можливостей професійного росту, описами освітніх програм та посиланнями на онлайн-курси. З буклета молодь також дізнається багато цікавого про подальший розвиток сектору та інновації.

Реєстрація на презентацію: https://forms.gle/4P8DrYWkmV4z1R7r9

Презентація відбудеться на платформі ZOOM. Прямий ефір заходу транслюватиметься на сторінці Дівчата STEM у Facebook.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1277272059311821/

Довідка:

Карта професій – це освітня ініціатива Центру “Розвиток КСВ”, яка допомагає професійному самовизначенню молоді. В рамках ініціативи професіонали компаній одного сектору розробляють карту професій в секторі, вказують потрібні навички та вміння для цих професій, курси та університети, де цьому вчать, описують перспективи галузі в майбутньому. Близько 20 компаній у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ» вже розробили свої карти професій (рітейл, агро, банківська сфера, IT, гірничодобувна, металургійна, юридична). Карти професій з інших напрямків та сфер повністю доступні на сайті проєкту Career Hub.

Поділитися: