Все буде Україна!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Каховської ГЕС-2

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Каховської ГЕС-2

Оголошення
""
Продовжуючи політику держави в частині прозорості діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, Укргідроенерго, сто відсотків акцій якого належать державі, оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з будівництва та експлуатації Каховської ГЕС-2.

Мета проєкту – розширення Каховського гідровузла за рахунок будівництва Каховської ГЕС-2 потужністю 250 МВт та переведення гідровузла з базового режиму виробництва електроенергії в напівпіковий та піковий. Орієнтовний термін експлуатації Каховської ГЕС-2 – не менше 100 років.

Місцем провадження планованої діяльності є розміщення ГЕС-2 біля примикання правобережної земляної греблі Каховської ГЕС, в тілі існуючої земляної греблі в адміністративних межах територій Новокаховської міської ОТГ (Козацький старостинський округ та Веселівський старостинський округ) на земельних ділянках площею 38,85 га. Робота Каховського гідровузла після введення в експлуатацію Каховської ГЕС-2 буде здійснюватися в межах діючих Правил експлуатації водосховищ Дніпровського каскаду і не передбачає змін рівневого режиму Каховського водосховища.

Зі Звітом з оцінки впливу на довкілля можна ознайомитися

з 25 листопада 2020 року:

В приміщенні Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23.

В приміщенні Веселівського старостинського округу за адресою: 74344, Херсонська обл., Бериславський район, с. Веселе, вул. Свиридова, д. 1, бібліотека, 3-й поверх.

В приміщенні Козацького старостинського округу за адресою: 74343, Херсонська обл., Бериславський район, смт. Козацьке, вул. Шевченка, 18, каб. 8.

В Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, відділ оцінки впливу на довкілля за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35. 

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення – Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

З повним текстом оголошення, повідомленням про плановану діяльність, зауваженнями і пропозиціями громадськості до планованої діяльності та звітом з ОВД ви можете ознайомитись у Єдиному реєстрі ОВД, номер справи 20207136106.

Поділитися: