Все буде Україна!

На Київській ГАЕС ведуть в експлуатацію гідроагрегат після реконструкції

На Київській ГАЕС ведуть в експлуатацію гідроагрегат після реконструкції

Анонс
Київська ГАЕС
16 липня 2019 року на Київській ГАЕС відбудеться введення гідроагрегату № 2 у дослідну експлуатацію після реконструкції.

Гідроагрегат був виведений з промислової експлуатації 27 вересня 2017 року.  Реконструкцію проводили АТ «Турбоатом» спільно з ДП «Завод «Електроважмаш». Роботи виконувались згідно з Контрактом на реконструкцію гідроагрегатів Київської ГАЕС № 2, 4, 6 за кошти Європейського інвестиційного банку та  Європейського банку реконструкції та розвитку.

Головною ціллю реконструкції агрегатів було підвищення потужності та продовження експлуатації на 40 років.  Завдяки встановленим новим турбіні та генератору приріст потужності гідроагрегату № 2 нині складає 5,3 МВт. Відтак за результатами реконструкції потужність агрегату зросла до 46,8 МВт. Нове робоче колесо має більший коефіцієнт корисної дії, що забезпечить продуктивніше використання водних ресурсів.

У промислову експлуатацію гідроагрегат № 2 буде введений  01 жовтня 2019 року.

З липня до вересня проходитиме етап дослідної експлуатації, під час якої відбудеться визначення  відповідності обладнання та системи технічної специфікації, фахівці перевірять функції системи та підтвердять здатність системи працювати у промислових умовах.

Початок о 9:00 за адресою: м. Вишгород, Каскад «Київських ГЕС і ГАЕС».

У заході візьмуть участь:

  1. Жан-Ерік де Загон – керівник Представництва Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) в Україні;
  2. Ігор Сирота – генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго»;
  3. Віктор Суботін – генеральний директор АТ «Турбоатом»;
  4. Дмитро Костюк ­– директор Державного підприємства завод «Електроважмаш»;
  5. Юрій Ємельяшин – технічний директор ПрАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж».

Також до участі у заході запрошені представники енергетичних компанії та провідні ЗМІ.

Акредитація на захід обов'язкова. Прохання підтвердити свою присутність до 12:00 15.07.2019 на електронну пошту [email protected] з приміткою акредитація на прес-конференцію та вказанням Вашого прізвища, ім’я, по батькові, назви видання, яке представляєте та контактного номеру телефону. За довідковою інформацією телефонуйте до відділу роботи зі ЗМІ ПрАТ «Укргідроенерго» 04596 58 239.

Нагадуємо, що ПрАТ «Укргідроенерго є режимним об’єктом, відтак, окрім акредитації до 15.07.2019  року, у день проведення заходу необхідно з собою мати паспорт (або документ, що посвідчує особу) та журналістське посвідчення задля отримання перепустки для проходу на територію компанії.

Поділитися: