![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-11/photo5435932535528991143_1.jpg?itok=BDGnlGiI)
У філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони на тему «Відпрацювання дій керівного складу Філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС у випадку загрози, або виникнення аварійної ситуації по затопленню машинного залу електростанції, та організація ліквідації наслідків аварії».
Основна мета тренування: Перевірити практичні навички керівного та оперативного персоналу своєчасно приймати необхідні рішення та організовувати працівників, які визначені для аварійного реагування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. (з умовно реальними діями).
В тренуваннях брали участь сили цивільного захисту Київської ГЕС, а також 10 Державний пожежно – рятувальний загон ГУ ДСНС.
Прес-служба Укргідроенерго
- 92